Happy New Year 2015!!!

1. ledna 2015 v 21:10 | Náměsíčná |  Deník
Ahoj všichni!
První článek v novém roce a jak jinak, než přání... Milionkrát ohrané klišé, které považuji za povinnost.
Takže... Všem vám v novém roce 2015 přeji hodné lásky, zdraví, štěstí a úspěchů. At je pro váš tenhle rok lepší než všechny předchozí a splní se vám svšechna vaše přání a předsevzetí. Hlavně nezapomeňte uchovávat Michaelovo poselství, šiřte lásku, pomáhejte dětem a léčete svět.
Musim říct, že mi Michael v minulém roce neskutečně moc moc moc chyběl... tak moc bych si přála aby byl s náma... Hlavní ale je, že jsem na něj já, ani vy nezapomněli a stále ho uchováváme v našich srdcích.
A chci popřát také tomuhle blogu, aby měl co nejvíce spokojených čtenářů. A sobě, abych měla hodně nápadů na nové díly povídky Muže v zrcadle, se kterým vstupuji do nového roku, ale také inspiraci na uplně nové povídky a články.
Zároveň ale chci shrnout i rok minulý na tomhle blogu, protože v roce 2014 blog wanna-be-rain vznikl. A to 17.5., ale začala jsem jsem mu věnovat až v říjnu... Nevím proč. A nejplodnějším měsícem byl listopad. Začala jsem psát pro mne poměrně úspěšný povídkový seriál Muž v zrcadle o hrdince Katie a Michaelovi, kterým bych tímto také ráda popřála hodně kvetoucí lásky a šťastný nový rok... I když... Kdo ví, co k nim osud přivane. Také jste zvolili celkem 10 fotografií týdne. Napsala jsem pár článků o Michaelovi, první článek týdne... A také jsem přidala některé moje kresby, které se vám očividně hodně líbily, a ten článek se tak stal mým nejúspěšnějším s největším ohlasem. Vcelku bych to shrnula jako pro blog úspěšný rok. To ale neznamená, že ten nový nemůže být více úspěšnější. Děkuji, mám vás moc ráda. <3

Šťastný nový rok!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola Nikola | 4. ledna 2015 v 18:08 | Reagovat

Tak, články v novém roce, píši až dnes, ale přece.
Jsem moc ráda, že jsem tě poznala a mám radost, že tady spolu budeme i letos. Přeji ti krásný, klidný a úspěšný celý rok, a to nejen v osobním životě, ale i tady - mnoho tvůrčích úspěchů a spokojených čtenářů, kteří budou mít tvůj blog rádi takový, jaký je a budou se sem stejně rádi, nebo ještě raději vracet.
Mám tě moc ráda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama