beLIEve?

2. prosince 2014 v 19:48 | Náměsíčná |  Michael Jackson
Občas brouzdám po YouTubu a hledám různá videa s Michaelem. A výlezají na mne opravdu různá videa...
Ale na tohoto autora videí jsem narazila uplně náhodou. Samotné se mi tomu nechtělo věřit, ale jeho kanál se mi zobrazil jako reklama, která běhává před videem. Jmenuje se MJHoaxEvidence a jeho videa mají doopravdy něco do sebe.
A na to se vás chci zaptat... Věříte, že je Michael na živu???
Po pravdě, já sama nevím, čemu věřím. Tak nějak doufám, že se jen někde schovává, je v kontaktu se svou rodinou a dětmi, ale zároveň mi to připadá tak moc neskutečné... Určitě měl důvody to udělat, ale rozhodně si nemyslím, že by tak úmyslně chtěl ublížit svým fanouškům a to zrovna před This is it, kdy už byly lísky v prodeji a vlastně už ani žádné lístky nebyly, protože ty koncerty byly už vykoupené... Věděl, že lidé se na tu show neskutečně těší a myslím, že i on sám se těšil. Kdyby se přeci jen rozhodl zmizet, tak by žádnou šňůru neplánoval a nebo by to udělal až po ní. A nebo přemýšlel přesně takhle a řekl si: "Přece si nebudou myslet, že bych z vlastní vůle zklamal fanoušky... Teď je ta nejlepší doba, abych to udělal!"
Spíš si doopravdy myslím, že ho právě This is it zabilo. Byl moc přetažený, bál se... Mnohem víc koncertů než plánoval. A přesto... Když stál na pódiu, vůbec nevypadal na padesát. Jeho pohyby a energie - jakoby mu bylo dvacet. A ani jeho hlas nezestárl... Ale doktor ho ládoval těma lékama, jako by trpěl všema nemocema světa a to v takových dávkách, že se divím, že to vůbec vydržel tak dlouho a že hlavně stále vypadal tak skvěle. Trpěl nedostatkem spánku, možná občas míval bolesti... Jenže ty léky se pro něj staly větším zlem, než ta bolest. Kdyby bral přiměřené dávky, kdyby měl moudrého doktora, který ví, co všechno může lidské zdraví unést. Vlastně mi to příjde dost reálné, že je Michael mrtvý, při tom všem, co do něj Murray cpal. A i když to asi bylo neúmyslné zabití, podle jeho výpovědí, při kterých jsem mu věřila, že měl Michaela rád a že měl Michael rád jeho a věřil mu. Ale Michael měl také rád ty léky a myslím, že na nich byl dost závislý, a Murray mu to asi moc nevymlouval...
A Michael trpěl. A to tak, jak si to ani nedokážeme představit. Nejen nemoci, úrazy, ale také jeho mysl trpěla při všech těch nařčeních. To ho zlomilo, ale nikdy ho to nedostalo na kolena. Zvládl to, ale musel s tím žít. To, jak se na něj lidé dívali, jak se o něm psalo a mluvilo v médiích... Jen málo který smrtelník by takový psychický tlak zvládl a nezbláznil se, nebo se nezabil. A Michael byl neuvěřitelně silný. Ale můžete být silný jak chcete, přesto vám některé věci ubližují tak moc, že smrt je tím vysněným cílem. Ne, že by Michael chtěl zemřít. Měl kolem sebe lidi, které miloval a kteří milovali jeho tak moc... Těm by takovým způsobem rozhodně ublížit nechtěl... Spíš z našeho pohledu se mu se smrtí ulevilo a snad je teď na lepším místě.

A teď ještě k tomu, co jsem vám chtěla ukázat. Ta videa, která jsem našla na youtubu, a která mne opravdu zaujala.
To, které mne zaujalo (neviděla jsem ale uplně všechny) vám dám sem, ale rozhodně stojí za to, aby jste se podívali sami. :)

Video s poselstvím z obalů Michaelových posmrtných alb.

A viděla jsem ještě jedno video, které mi přišlo opravdu zajímavé. Bohužel ho teď už ale nemůžu najít... Byly v něm fotky Michaela a kluka, který vypadal přesně jako Princ, ale rozhodně ne v době, kdy Michael zemřel, ale spíš jako v roce 2013/2014. Třeba víte, o čem mluvím. Pokud to video znáte, tak mi prosím jeho odkaz hoďte do komentářů.
A ještě jeden zajímavý autor videi: MJdeathhoax4beLIEvers
_____________________________________________________________________________________________________________
Věříte, že je Michael na živu? Pokud ano, proč? Pokud ne, proč?
Napište mi prosím váš názor do komentáře. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 2. prosince 2014 v 22:12 | Reagovat

Myslím si, že MIchael není naživu. Už jen kvůli svým dětem. On je tak miloval a ony jeho, že by jim trohle nemohl udělat. Vem si, kolik bylo rozloučení a za jakou dobu. A jejich reakce. Paris? A to, co udělaloa potom. Lékaři ze záchranky potvrzují, že když k ní přijeli, byla při vědomí a říkala jim: "Já nechci umřít. Chci jen aby tatínek žil".

2 Nikola Nikola | 4. prosince 2014 v 12:45 | Reagovat

Článek jsi napsala hezky, ale podle mě, Michael nežije. Jsem si tím naprosto jistá - nemůže žít. Nežije! Navíc, dovedeš si to představit? Byl kolem toho humbuk, byl toho plný internet... JE TO PĚT LET, co to víme - je nesmysl, aby žil, po tom všem, co tehdy bylo.
Ale musím se vyjádřit i k tomu, že si rovněž myslím, že This is it, byla chyba - Michael, by žil, kdyby toho nebylo. Protože přestože vypadal dobře, nemohl zvládnou tolik koncertů. A ten doktor - Bože, jen pomyslím! - ten mu rozhodně neměl dávat nic - nebo mu měl říct, že mu toho nemůže dát tak moc - ale neřekl...

3 Nikola Nikola | 4. prosince 2014 v 12:52 | Reagovat

Terezko, omlouvám se, že jsem se zpožděním četla tvé komentáře. Díky - přečteno, i odpovězeno. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama