Něco jako úvod

18. května 2014 v 17:28 | Náměsíčná |  Deník
Včera jsem si založila blog... Abych to správně pojmenovala tak bych měla napsat další blog... Ale já napíšu jen blog, protože se chci od těch minulých odříznout. Ne, že bych je opouštěla nadobro, to ne. Na to jsou až moc velkou čásní mne samé, ale i to je občas lepší nevidět.
Prostě chci začít znovu pěkně od začátku a nechat ty předešlé blogy tak jak jsou... A tohle je ono... S názvem wanna be rain ... Ani vlastně nevím jak mne to napadlo... Ale většinou ta jména která si plánuju jsou už obsazená, a vždycky mne naštve to vyskakující okénko při registraci nového blogu: toto jméno je již použito... a bla bla bla.. A to si vždy myslím jak to není originální. A ono neni.
Tenhle článek začadím pod rubriku Deník. Vůbec nevím jak moc často budu tento blog aktualizovat a jak jej budu vést. Mám takovou matnou představu s motem V jednoduchosti je síla. A v tom smyslu jej i tak nějak vést. Takže nějaké ty povídky, fotky a deník... Také se pokusím reagovat na téma týdne, bude-li to možné a budou-li nápady.
Ach ano, ty nápady. Ty mi poslední dobou celkem dochází. Myslím že tak před rokem, dvěma jsem jich měla 100x víc než teď. Když chci začít psát povídku, nevím absolutně o čem. Nebo se v ní zapletu tak, že mě přestane bavit. Nedokázala jsem si vytvořit žádný vztah k některé z mých postav, a závidím autorům, který takový platonický vztah mají...
A pak mám také období, kdy nemám v hlavě vůbec nic. Jen prázdno, nejde mi na nic myslet. Je to tím, že mi je tak líp? To všechno na co jsem už myslela a to všechno, co mne ranilo. Vadí mi, když mi někdo poruší to ticho, co mám kolem sebe a potom to nejsem já. Uvědomuji si to, ale nepřipouštím. Nevím kdo jsem. Co budu. Ale sama sobě se nelíbím... To jaká jsem, mé reakce, to jak mluvím, jak vypadám... Není to nenávist, ale chtěla bych být jiná.. Rozhodně nepatřím mezi ty, co by pro to zemřeli...
Ale na první článek na tomhle blogu je to až až z mé duše a to jsem nechtěla.. Prostě jen takový úvod a pak je z toho tohle?!
Takhže tímto zahajuji fungování novéhlo blogu:) Nechť se líbí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačka (osobnivesmir.blog.cz) Kačka (osobnivesmir.blog.cz) | Web | 18. května 2014 v 17:40 | Reagovat

Hodně štěstí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama